Bohužel, doba a další faktory vesnické hospody totálně zlikvidovala, takže už se tam nic nedozvíte. Za komárů to bylo v tomto ohledu lepší, protože jste ani nemuseli do Státní spořitelny, abyste se něco dozvěděli. Vše jste zjistili zde, u piva a cigárka, a ještě jste i našli ručitele. Ale dnes je to všechno hodně jinak.

Něco se zlepšilo, něco zhoršilo. Půjčky a hypotéky se však provozují dále. Lichva posvěcená státem zde bují na plné obrátky, ale aby se neřeklo, tak se nikde v zákoně neuvádějí přesná procenta, za která se půjčka už bude za lichvu považovat. Takže lidé dál podepisují smlouvy na půjčky a hypotéky a při prvních potížích je to prodáno vymahačům a jejich agentuře. Kdo si na tom asi mastí nejvíce kapsu?

bankovky

Ale tento článek zde není od toho, aby toto vyřešil, ten je zde proto, aby doporučil společnost, která půjčku poskytne a při potížích hned nedělá vichr, že jako vás pošle žebrem a vaši firmu na buben. Pokud tedy potřebujete půjčit větší peníze, doporučujeme všem jako pracovníci financí obloukem se vyhnout bankám, tedy bankovnímu sektoru vůbec. Ten totiž nakukuje do registrů, kde stačí jediná zmínka o vás a nedostanete ani vindru.

bankovky u klávesnice

Pokud nevíte, co to přesně jsou bankovní registry, tak vězte, že zde najdete všechny lidi, kteří měli jakýkoli problém s nějakou pravidelnou platbou. Ne, nemusíte nikomu dlužit, stačí ten problém. Zaplatili jste později? Jste tam. Samozřejmě, že je pouze na věřiteli, zda vás tam uvede a pokud to udělal, máte v bankovním sektoru utrum. Proto je lépe pátrat v sektoru nebankovním. Dnes je bohatě zastoupen mnoha společnostmi, ale vy raději volte ověřenou a takovou, která nabízí něco jako nebankovní hypotéku bez registru. A můžete volit hned tu, na kterou zde máte odkaz právě v předešlé větě. Na tento odkaz klikněte a budete přeneseni přímo na jejich webové stránky.

Mohlo by se vám také líbit: