Vždycky jsem chtěl bydlet na vesnici nebo někde v okolí, kde bych mohla mít opravdu velký dům, protože jsem taky chtěla mít statek a opravdu hodně zvířat. Nevím jak vy, ale nikdy bych si nedokázala představit, že bych bydlela třeba v bytě. Proto jsem si řekla, že až budu mít zaměstnání a taky hodně peněz a taky budu mít nějaké peníze bokem našetřené, tak bych si mohla pronajmout nějaký velký dům anebo ho přímo koupila. A opravdu by mě bavilo bydlet ve velkém domě. Proto jsem se taky podívala samozřejmě na webové stránky enerdomy.cz, kde jsem se podívala hlavně na dřevostavby.

V jednoduchosti je krása.

A dřevostavba a třeba bungalov můžou být opravdu ideální volbou pro ty, kteří nemají opravdu hodně peněz a chtějí ale levně bydlet. A tohle byl bohužel přesně můj případ. Tak jsem si řekla, že se na to zeptám svého přítele, kterého jsem potkala před rokem. A sice jsme spolu stále bydleli ještě v nájmu, kdy byly pouze jenom dvě místnosti, ale už to pro nás byl o malé. Navíc jsme taky už chtěli plánovat rodinu, takže pro nás by bylo ideální, abychom měli vlastní dům. A co třeba dřevostavba nebo bungalov? Podle mého názoru jsou to skvělé volby. A na webové stránce enerdomy.cz jsme zkontaktovali firmu, aby nám poradila, co pro nás bude opravdu nejlepší.

Dřevostavy jsou pěkné.

Chtěli jsme bungalov z dřevostavby, protože si myslíme, že to přijde energeticky výhodně. A byli jsme rádi, když na tohle potvrdili taky profesionálové, kteří se v tom vyznají. Takže příští rok budeme s přítelem stavit dřevostavbu bungalov, takže se už na to úplně těšíme, protože už příští rok chceme začít plánovat naší velkou rodinu. A mnoho lidí chce bydlet opravdu krásně, ale zároveň levně, aby si taky mohli užívat života. Protože je mi jasné, že nikdo nechce platit desítky let dům na úkor toho, aby se potom museli celý život v něčem omezovat. To nemám ráda, proto dřevostavba či bungalov může být skvělá volba.

Mohlo by se vám také líbit: