Když jsem byla těhotná, tak jsem nabrala skoro třicet kilo. A byla jsem z toho opravdu v šoku, protože jsem nebyla zvyklá, že nosím velké oblečení. Za celý svůj život jsem byla docela štíhlá, tedy mezích možnosti. Nikdy jsem sice nebyla jako modelka, ale věřte, že jsem si tak přála vypadat. Která dívka by nechtěla vypadat jako Kate Moss!

Začínám s dietou.

Bohužel jsem jednu dobu měla z toho anorexii. A celé dva roky jsem bojovala s anorexii, než jsem se na to vykašlala, protože už jsem skoro ani nemohla chodit a byla jsem dost unavená a přišla jsem skoro všechny kamarádky. Vyléčila jsem se za pomocí lékařů docela rychle. Jenomže naopak jsem zase začala přibírat. Asi po čtyřech letech, co jsem se vyléčila s anorexií, jsem nabrala zase deset kilo. Nad jídlem a váhou jsem neměla žádnou kontrolu. Co můj jídelníček a pohyb? Chtěla jsem být o něco štíhlejší, ale zase jsem se bála, že když začnu s nějakou dietou, tak skončím zase v nemocnici kvůli anorexii. Šla jsem tedy za výživovým poradcem. A ten mi poradil, abych zkusila nějaké koktejly na hubnutí.

Zkuste koktejly.

Věděla jsem, že existuje koktejl na hubnutí. Ale nevěřila jsem tomu, protože jsem zkoušela taky různé čaj na hubnutí, které ale samozřejmě vůbec nepomohly. Tak jsem se ještě výživového poradce zeptala, jestli opravdu existuje nějaký koktejl na hubnutí, který funguje. A výživový poradce mi řekl, že samozřejmě existuje, ale že není kouzelný. Že když budu pít koktejly na hubnutí, tak se do toho logický musím taky nějak přiměřeně hýbat. Protože tělo potřebuje pohyb. A taky potřebuje různé živiny, které právě koktejl na hubnutí tělu dodá. Tak jsem si řekla, že to zkusím. A nyní jsem v půlce svého plánu a věřím, že to nakonec dokážu. Takže nyní budu sázet na koktejl na hubnutí, protože jsou navíc taky velmi chutné. Chutí mi připomínají jahodový puding, ovšem v řídkém stavu. Ale jsou i jiné příchutě.

Mohlo by se vám také líbit: