Oblíbený nástroj

Hudbu nemusíme pouze poslouchat, protože ji můžeme také sami tvořit a to tak, že budeme hrát na nějaký hudební nástroj. S tím začíná řada dětí v nízkém věku, přičemž do začátku je vhodná třeba flétna, protože si zde zdokonalí cit pro hubu, dýchání, koordinaci rukou a tak dále. Proto jsou hudební nástroje pro jejich vývoj rozhodně prospěšné. Když je tato činnost bude bavit, tak klidně následně můžou přejít na další nástroj.

sluchátka na kytaře

Dost lidí zaujme kytara, a to konkrétně ta elektrická. Oproti té běžné akustické nabízí více možností a dají se na ni hrát různé žánry. Existuje již delší dobu, přičemž během ní se opravdu proslavila a spoustu skladeb si bez ní neumíme ani představit. Naučit se na ni hrát není jen tak, ale když se budeme snažit a pravidelně cvičit, tak se budeme stále zlepšovat. Samozřejmě, abychom nevypadli z tempa, tak je potřeba cvičit dlouhodobě. Samozřejmě je nutné mít vždy nástroj správně seřízený.

Zkreslení zvuku

Princip fungování elektrické je oproti akustické zcela jiný, protože nám zde slouží elektronika. V základu má zvuk jako klasická, ovšem pořízením kytarového efektu se to rázem změní. Ten totiž zvuk různě zkresluje, takže rázem se svou kytarou můžeme hrát metalový žánr. Efektů je spousta, takže si každý může vybrat jaký chce. Navíc na internetu si můžeme poslechnout, jak zní a co vlastně dělá, takže podle toho se můžeme rozhodnout.

černá kytara

Oblíbený je například Xotic Wah XW 1, kdy se jedná o kytarový pedál. Má skvělou možnost nastavení, protože kromě rozsahu, v jakém pedál působí si můžeme nastavit také tuhost, takže se Vám zcela přizpůsobí. I přes skvělou funkci a možnost nastavení nemá nijak velké rozměry. Stojí několik tisíc, ale tato cena je vzhledem k tomu, co poskytuje opravdu oprávněná. Tento prodejce nabízí spoustu různých pedálů, které přinesou nové světlo do Vašeho hraní.

Mohlo by se vám také líbit: