Máte auto? A staráte se o něj?
Mít auto není jen zábava, ale jsou to i povinnosti. Člověk musí platit různé pojistky, servis, pohonné hmoty, a to už může být za rok pěkný balík peněz. Pokud máte svoje auto rádi a staráte se o něj, jak to nejlíp umíte, určitě nám dáte zapravdu, když vám řekneme, že je potřeba chránit lak. Mnoho lidí vynakládá nemalé částky za to, aby jejich auto dobře vypadalo, a aby jeho lak nepoškodil kdejaký kamínek. Potom ale parkují venku, takže mechanická ochrana laku může vzít rychle za své.

staré auto

Lak je velmi náchylný na poškození vlivem horkých slunečních paprsků, ale samozřejmě i kyselých dešťů, krup, mrazu a dokonce jej dokáže pořádně poškodit trus od ptáků. Jistě, jízdou v autě nezabráníte tomu, že vám na auto nebude pražit slunce, ale čím méně času na něm stráví, tím lépe. Snižte proto dobu, po kterou je vaše auto vystaveno vnějším vlivům, a snažte se ho ochránit. Nemáte možnost parkovat v garáží? Nevadí, velmi dobrou a vyhledávanou alternativou jsou přístřešky na auto.

dřevěný přístřešek

Vyrábíme je pouze z velmi kvalitního dřeva, které dokáže odolat vnějším vlivům. Díky tomu bude váš přístřešek pořád dobře vypadat a bude plnit svou funkci dlouhé roky. Naše výrobky odesíláme k novým majitelům jako stavebnici, kterou si podle návodu zvládne smontovat každý. I tak se na to necítíte? Nevadí, můžeme vám přístřešek smontovat na klíč. Cena se odvíjí podle typu výrobku.
chraňte lak svého vozidla, aby vám vydrželo co nejdéle. Přístřešek zvažte zejména v případě, že parkujete na zahradě pod stromy, kde se vyskytují ptáci. Ptačí trus dokáže poničit lak i nových aut, a výrobci zpravidla neuznávají reklamace. Proto je vždy lepší problémům předcházet, a zrovna v toto případě to jde docela snadno. Přístřešek můžete mít v prostoru i u domu, a můžete ho použít na mnoho způsobů.

Mohlo by se vám také líbit: