Jedinečný program na oslavy a svatby
Každá oslava by měla být hezká a nezapomenutelná pro všechny zúčastněné. Plánování oslav a svateb je zdlouhavé, a těm, co vymýšlí program, nezřídka dochází nápady, jak dopřát hostům program, který je pobaví, potěší a který se jim vryje do paměti. Zábava na oslavu narozenin by měla být blízká všem hostům napříč všemi věkovými kategoriemi. Asi nikdo nepořádá dvě oslavy – jednu pro děti a druhou pro dospělé. Proto vždy volte takový program, na kterém si něco najde opravdu každý.

kouzelník kouzlí

Co by mohlo upoutat všechny?
Magie a kouzla lidi přitahují odpradávna, a ani dnes tomu není jinak. Lidé stále navštěvují kouzelnická představení, a snaží se uhodnout, jak je který trik prováděn. Pokud zvolíte na svou oslavu tento program i vy, určitě nebudete zklamáni, a naopak si odnesete krásné vzpomínky.

Lidé mě zvou na svatby i oslavy, a vystupuji i na firemních večírcích. Vždy připravuji program tak, aby se pobavilo celé publikum. Pokud jdu na oslavu s malými dětmi, vždy mám triky i pro ně. Kouzlím i na dětských oslavách a i na oslavách pro dospělé. Kouzla jsou vítaným zpestřením i jinak uvadající zábavy. Můj program může pozvednout program, který vaše hosty na oslavě už příliš nezajímá. Toto se děje u oslav, které trvají celý den, případně dokonce i několik dní.

Mám program postavený tak, že mám hlavní vystoupení i mikromagii. Že nevíte, co to je? Mikromagie znamená, že chodím mezi hosty a ukazuju jim malá kouzla. Je to oblíbená část mého programu, protože si lidé mohou provedení kouzla prohlédnout zblízka.

kouzelník s kartami

Pro děti speciální program
Umím i dětská kouzla, která jsou snazší na pochopení. Také dětem rozdávám balonky ve tvaru zvířat, což je velmi žádaná aktivita, protože si s nimi děti vyhrají a na chvíli se zabaví. Zarezervujte si s svůj termín zavčas, protože volné termíny rychle mizí.

Mohlo by se vám také líbit: