Naše úprava vnější vzhledu je to, co na první pohled hodnotí naše okolí. Třeba se to může zdát příliš povrchní, hodnotit lidi kolem sebe podle toho, co mají na sobě a jak vypadají, ale několika vědeckými pokusy je dokázané, že to, jak na nás druhá osoba na první pohled působí, určuje další směr našeho vztahu k ní. I když se můžeme snažit sebevíc někdo, kdo by se s námi chtěl objímat a při tom byl oblečený v roztrhaném a špinavém oblečení, nám bude nesympatický, snad by někdo řekl i odporný. Podle vzhledu si vybíráme i své protějšky, a proto se všechny mladé či nezadané ženy krášlí, dobře oblékají, muži navštěvují posilovny a pracují na svých svalech.

džíny

Pro mnohé lidi je styl oblékání možnost, jak vyjádřit své postoje a názory na svět. Proto někteří upřednostňují tmavé, nebezpečně vyhlížející kousky a někteří dají naopak přednost business looku. Nemůžeme mít všichni tentýž styl v oblékání, a je to tak dobře. Vždyť ono ani nejde tak o ten samotný styl, jako spíše o to, zda Vám doopravdy sedí. Pro některé je nejvhodnější styl ležérní, tenisky, džíny a tričko. Pokud mu/jí tento styl sedí, stále vypadá upraveně a jde vidět, že si na svém zevnějšku dává záležet. Někdo jiný vedle toho, v tom samém oblečení vypadá tak, že právě vstal z postele a nestihl se ani podívat do zrcadla.

skříň s oblečením

Nutné je pak také najít obchod, ve kterém budou nabízet ty kousky, které Vám budou sedět, jednak co se týče velikosti, ale také právě již zmíněného stylu. Jedním takovým místem je internetový obchod About you, kde seženete nejen oblečení pro všechny různé příležitosti, pro všechny roční období a všech různých stylů, ale také doplňky, které zajistí, že Váš outfit nebude nikdy vypadat stejně nebo nudně. Nyní dokonce můžete získat about you slevový kupón 20 https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/, takže z nakupování budete mít o to příjemnější prožitek.

Mohlo by se vám také líbit: