Sháníte vhodné místo k odpočinku v době podzimních prázdnin, nebo už po očku vyhlížíte, kam vyrazit na zimní lyžovačku? Právě pro vás mám skvělý tip na úžasný pohodový pobyt v lůně přírody. Navštívili jste už Jeseníky? Pokud ne, je třeba to ihned napravit. A pokud jste v Jeseníkách už byli, jistě mi dáte za pravdu, že je to místo, kam se každý rád vrací.

ubytování Jesníky

Apartmány, které vám poskytnou ubytování v Jeseníkách, jsou vhodné pro všechny. Pro mladé rodiny s dětmi, ale i pro starší, hůře pohyblivé osoby. Děti zde najdou řadu vyžití na zahradě se zábavným koutkem pro děti a ti, kteří hůře chodí, ale přesto tráví čas rádi v přírodě, se mohou těšit z bezbariérového přístupu v přízemních apartmánech. Soukromí je zajištěno samostatnými vchody do apartmánů. V každém apartmánu nalezneme ložnici s manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rohovou sedačkou. Samozřejmostí je TV. V kuchyňském koutě, kromě běžného vybavení varnou deskou, lednicí a mikrovlnnou troubou potěší všechny milovníky dobré kávy kávovar na kapsle, které jsou zde k dispozici. Koupelna je navíc vybavena i fénem. Jistě se vám také bude hodit WIFI připojení.

ubytování jeseníky

Každý apartmán má svoji terasu se zahradním nábytkem, ze které můžete v klidu pozorovat nádherné západy slunce. Kola, nebo v zimním období lyže, uschováte pod přístřeškem a k dispozici vám bude i vysoušeč lyžařských bot. Večery můžete trávit buď v kruhu rodinném, nebo s přáteli u zahradního grilu, nebo u ohniště, zatímco děti se zabaví na houpačce, v herničce, nebo budou řádit na zahradě s míčem.

Na podzim se můžete těšit na krásné pěší, nebo cyklo výlety po okolí a v zimě na lyžování na blízkých lyžařských střediscích. Středisko Čerťák je vhodné i pro malé, začínající lyžaře. Běžkaři si přijdou na své na udržovaných běžeckých tratích.

Navštivte Jeseníky, nebudete litovat.

Mohlo by se vám také líbit: