Začněte velmi brzy ráno

Některé stěhovací firmy jsou svolné k tomu, začít se stěhováním v Praze Odnesto.cz velice brzy a vyhnout se tak běžnému dopolednímu náporu na silnicích i v ulicích měst. Jestliže se takto dohodnete, bude to výhodné jak pro vás, tak i pro stěhovací firmu. Velmi brzké ranní vstávání je sice zpočátku nepříjemné, ale pokud ulehnete ke spánku velmi brzy, adekvátně k počtu hodin hlubokého spánku, pak vám tento úkon nemůže ublížit. Kupříkladu budete-li připravovat počátek akce na třetí hodinu ranní a budete vstávat ve 2:30, tak se ke spánku uložte již v 18 hodin a večeři naplánujte na 17 hodinu. Výhodné je toto řešení zejména na jaře, na podzim a v zimě, kdy je krátce po osmnácté hodině večer již téměř, nebo zcela úplná tma.

papírový karton

Spící lidé vám dopřejí klid na práci

Důležité je velmi brzy ráno se chovat ohleduplně ke spolubydlícím v bytovém domě a postupovat tiše. Spící lidé se vám naopak odmění klidem a pohodou, jakou v jinou denní či noční dobu nezažijete. Mezi druhou a čtvrtou hodinou ranní je venku božský klid a stěží se potkáte na ulici s někým, kdo by vás provokoval nebo zdržoval od práce.

krabice na stěhování

Na silnicích téměř zcela utichne provoz

Stěhovací firma jistě ocení téměř nulový provoz na silnicích. Nikde žádné kolony, nikde zácpy, fronty na semaforech a dopravní komplikace. Pravděpodobnost nehod klesá v tuto dobu na minimum. Tím pádem také celá akce proběhne rychleji, ve srovnání s běžnou dopolední dobou třeba i o hodinu nebo o dvě hodiny.

Jakmile stěhování skončí, nebude nutné jít brzké vstávání dospávat, protože již vyspalí budete, takže bude před vámi třeba celé volné odpoledne. Můžete jej vyplnit nějakou odpočinkovou činností, anebo začít s vybalováním věcí, což vám pak usnadní tento proces v dalších dnech. Brzkým ranním stěhováním se také vyhnete stresu a celé stěhování bude vnímat v mnohem pozitivnějším duchu.

Mohlo by se vám také líbit: