http://www.kondice.cz/2014/03/8-rad-pro-detske-usinani/ margin-left:0cm“>Ložnice je jedno z nejdůležitějších míst v domě. Budete tu trávit spoustu času. Odpočívat, spát a dělat další běžné činnosti. Proto určitě chcete, aby byla útulná a vybavená přesně podle vašich přestav. Každý má trochu jiný styl a jiný vkus. Pokud nevíte, jak si vaši ložnici zařídit, inspirujte se na internetu, kde je spoustu nápadů, jak do jakého stylu směřovat. Uvidíte, co zaujme vaše oko a konečný výsledek si pak již můžete přizpůsobit podle sebe. Nemusíte nic kopírovat, ale jen se inspirovat.

ložnice

Pokud vám to rozpočet dovolí, určitě na nábytku do ložnice nešetřete. Především na posteli nešetřete. Kvalitní postel vám zajistí nejen dobrý spánek, ale je to také investice do toho, že vám dlouho vydrží, a i hned se neopotřebujete. Uvědomte si, že na vaší posteli budete spát prakticky každý den, takže je dobré, aby něco vydržela. Nešetřete ani na věcech k ní, jako je matrace a přikrývka a polštář.

V ložnici budete potřebovat také skříně, pokud tedy nebudete mít šatnu zvlášť od své ložnice. V takovém případě opět vsaďte na kvalitní nábytek. Velmi výhodné jsou vestavěné skříně, které se přizpůsobí prostoru, který máte k dispozici a můžete si jejich rozvržení navrhnout přesně tak, jak vám bude vyhovovat. Jejich jedinou nevýhodou je, že pokud byste se stěhovali, skříně budete muset nechat na původním místě. Na druhou stranu vám můžou o něco navýšit cenu nemovitosti.

ložnice

Hodně lidí řeší, zda si do ložnice pořídit televizi či nikoliv. To je otázka. Je samozřejmě pohodlné se večer schoulit do tepla postele a dívat se na váš oblíbený film či seriál. Pokud ale máte televizi už na jiném místě, například v obýváku, je lepší ji do ložnice nedávat. Hodně lidí si poté navykne usínat při puštěné televizi, a to není dobré pro kvalitu vašeho spánku. Neustálý, i když tichý zvuk z televize vás bude podvědomě rušit a modré světlo, které z televize jde není dobré pro vaše usínání. Ze stejného důvodu bychom se neměli před spaním dívat do mobilních telefonů.

Mohlo by se vám také líbit: