Možná máte v plánu konečně praštit do stolu a požádat svou drahou polovinu o ruku do manželství. V tom případě byste ale měli také počítat s tím, že taková svatba, která má na ostatní udělat skvělý dojem a především má ten nejlepší dojem zanechat ve vás, přeci jen něco stojí. A není to ani trochu levná záležitost. Nicméně pravda je i ta, že zásadní životní rozhodnutí byste kvůli penězům odkládat neměli. Chybí-li vám tedy v rozpočtu několik desítek až stovek tisíc proto, abyste si mohli uspořádat svatbu snů, tak neváhejte a sjednejte si výhodnou půjčku.

mince

Tou pravou volbou v tomto směru může být například americká nebankovní hypotéka https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/, která je právě pro takovou příležitost jako dělaná. Nikde jinde si totiž nepůjčíte peníze bez uvedení účelu, což v praxi znamená, že se vám tak žádost o půjčku výrazně ulehčí. A navíc, je přece jen a jen vaše soukromá věc, na co chcete své peníze použít, a není nejmenší důvod, proč by měl nějaký bankovní úředník strkat nos do toho, zda vaše rozhodnutí půjčit si peníze na svatbu je dobrá věc. Z tohoto důvodu je nebankovní americká hypotéka naprosto optimální volbou.

peněženka v kapse

Ovšem nejen z tohoto. Skvělé je i to, že si můžete půjčit kolik peněz chcete a nikdo vás nebude jejich výší omezovat. Proto pokud si chcete uspořádat veselku, jakou svět neviděl, můžete do ní vložit i milión. Jde jen o jednu věc, kterou musíte dodržet a tou je vhodná záruku toho, že svou půjčku v budoucnosti splatíte. A takovou vhodnou zárukou se může stát jakákoli nemovitost, kterou vlastníte vy anebo někdo druhý, kdo vám důvěřuje. Pokud si chcete půjčit opravdu hodně peněz, tak se za svou půjčku můžete zaručit například svým rodinným domem anebo bytem, vybrat si můžete jakoukoli nemovitost. A to je vše, co musíte udělat proto, abyste uspořádali ten nejlepší mejdan svého života.

Mohlo by se vám také líbit: