Někteří rodiče příliš jako rodiče nefungují, a jsou nejraději, když je jejich děti neotravují. Je to sice smutné, ale mnozí rodiče to asi pochopí. Není jednoduché věnovat se nezbytným denním činnostem jako chození do práce, péče o domácnost, navíc je nutné najít si čas pro sebe a k tomu děti vyžadují stále spoustu naší pozornosti. I když je člověk ze všeho opravdu hodně vyčerpaný, na děti by si měl najít čas vždycky. Jsou malé jen jednou a za pár let už nebudou mít zájem ani o návštěva o víkendu. Navíc tím jak se k nim chováme v dětství nejvíce formujeme jejich osobnost, a pokud uvidí že o ně nemáme zájem, může to dokonce vést k psychickým problémům.

dřevěné rybičky

Děti milují hry s rodiči
Od útlého věku je dobré si s dětmi najít společný čas třeba u nějaké hry nebo při procházce. Dítě potřebuje vidět že se o něj rodič zajímá a i malé dítě ví, že čas je to největší, co mu může rodič dát. Někdy je opravdu těžké najít nenáročnou zábavu s dětmi, které jsou například nemocné, https://www.databazeknih.cz/knihy/vcely-zdrave-a-nemocne-350891 nebo když je venku škaredě. Ne všichni rodiče chtějí posadit děti k televizi a nevšímat si jich, a proto hledají společné aktivity na doma. Mnohdy to může být problém, protože člověku už jednoduše dochází nápady.

dřevěná srdíčka

Budou Velikonoce
Volný čas můžete s dětmi využít k tvorbě dekorací. Zabavíte se vy i děti a společně vytvoříte nejen dekoraci pro sebe ale klidně i dárek pro babičky. Vlastnoručně vytvořené dárky jsou ty nejlepší. Můžete využít třeba polotovary dřevěné
prima-obchod.cz, mezi kterými najdete drobné dřevěné výrobky, které lze natřít barvami nebo lepit na věnce nebo jiné dekorace.

Velice oblíbené jsou drobné dřevěné dekorace jako například vločky, které se skvěle hodí na vánoční svícny a věnce. I na nadcházející Velikonoce u nás najdete velký výběr dřevěných drobností, které vypadají skvěle nejen na věncích, ale i ve váze. Možná překvapte sami sebe svou kreativitou.

Mohlo by se vám také líbit: